ELEKO - badania termowizyjne, pomiary elektryczne, Poznań, pomiary natężenia oświetlenia, pomiary okresowe, termowizja
facebook
Firma

Informacje o firmie

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą specjalistów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz silna motywacja były zalążkiem powstania w 2004 roku firmy, która nieprzerwanie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy, począwszy od wstępnych uzgodnień, poprzez wycenę, aż po końcowy efekt naszych prac. Usługi wykonujemy kompleksowo, z należytą starannością oraz z poszanowaniem interesów klienta. Wszystkie prace wykonujemy wykorzysując nasze wykształecenie, doświadczenia oraz najlepsze praktyki.

Rozpoczynając z nami współpracę masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie i w ustalonym terminie. Co więcej, masz pewność, badania i pomiary będziesz miał zawsze wykonane na czas. To my będziemy za Ciebie pamiętali o kolejnym terminie badań, nawet w wieloletniej perspektywie.

Dzięki nam nie musisz wiedzieć nic o pomiarach - doradzimy i wyjaśnimy wszystko w łatwy i przystępny sposób. Każde zlecenie, zarówno małe jak i duże traktowane jest przez nas z taką samą dokładnością i zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze uprawnienia

Prace kontrolno-pomiarowe mągą być wykonywane tylko i wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia oraz wykszatałcenie.

Nasz zespół składa się z osób posiadających wszystkie niezbędene uprawnienia, w tym uprawnienia energetyczne (zarówno pierwszej jak i drugiej grupy) w zakresie Eksploatacji jak i Dozoru.

Poza tym na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach, seminariach oraz innych wydażeniach branżowych. Pozwala to na utrzymanie najwyższych standardów oraz zawsze najbardziej aktualnej wiedzy technicznej oraz prawnej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


© Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intelis Media